Перутнина Птуј Пилешки медаљони со кашкавал 300гр (Замрзнато)

149,00 ден

Perutnina Ptuj панирани пилешки медаљони полнети со сирење

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10923

Опис

Сочни медаљони од пилешко филе и парчиња кашкавал со вкус на пржено малку засолено пилешко месо. Медаљоните се обвиткани со крцкава смеса за панирање месо.

Алергени: зрна кои содржат глутен, млеко/лактоза
Пакување: 300 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перутнина Птуј Пилешки медаљони со кашкавал 300гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *