Перутнина Птуј Птујска посебна пилешка 800гр

800 g
195,00 ден

Perutnina Ptuj Птујска посебна пилешка салама

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10926

Опис

Птујската посебна салама е класичен барен колбас од пилешко месо. Деликатесен производ кој ги освојува и младите и старите.

Без алергени.
Пакување: 800 g

Дополнителни информации

Тежина 800 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перутнина Птуј Птујска посебна пилешка 800гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *