Перутнина Птуј Посебна пилешка 800гр

800 g
175,00 ден

Perutnina Ptuj посебна пилешка салама

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA10920

Опис

Пилешка посебна
Пилешка посебна е класичен барен колбас од пилешко месо. Деликатесен производ кој многу години ги воодушевува и младите и повозрасните.

Пакување: 800 g

Дополнителни информации

Тежина 800 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Перутнина Птуј Посебна пилешка 800гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *