Ptuj Свежи копани 500гр

500 g
136,00 ден

Перутнина Птуј свежи пилешки копани

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 50000001

Опис

Пилешките копани се долниот дел од пилешките нозе. Совршени за оние кои претпочитаат помалку масни делови месо. Зачинете и згответе.

Пакување: 500 g

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ptuj Свежи копани 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *