Pulmoll Бомбони 45гр

45 g
67,00 ден

Пулмол бомбони без шеќер

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101630

Опис

Пулмол бомбони без шеќер

Дополнителни информации

Тежина 45 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pulmoll Бомбони 45гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *