Рајска градина Таратур микс 40гр

40 g
45,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA27930

Опис

Таратур микс (Anethum graveolens, Allium sativum, sal), претставува мешавина од зачини која ги содржи зачините копар, лук во гранула и сол.

Нутритивни вредности во 100 грама
Калории 318 kcal
Протеини 16,39 гр
Јаглехидрати 63,94 гр
Масти 7,6 гр

Дополнителни информации

Тежина 40 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Рајска градина Таратур микс 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *