РД Крем 450гр

450 g
79 ден

Swisslion RD Krem супер фин крем (со чоколадо) без транс масти

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: 31101648

Опис

Swisslion RD Krem супер фин крем (со чоколадо) без транс масти

Дополнителни информации

Тежина 450 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “РД Крем 450гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *