Ресана Портокал 125гр

125 g
33,00 ден

Swisslion Агроплод Ressana Original Biscuit Orange. Бисквити Ресана со вкус на портокал.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: 31101655

Опис

RESSANA e за оние кои знаат да изберат одличен деликатес на кој ке се радуваат и децата и возрасните во секоја прилика. Бисквитот прелиен со темно чоколадо, филован со овошно желе со вкус на портокал, вишна, малина и кајсија кое содржи мин. 7% овошен сок се произведува според традиционалниот начин со квалитет кој е резултат на долгогодишното искуство на врвните технолози.
За оние кои знаат да изберат е одличен деликатес на кој ке се радуваат и децата и возрасните во секоја прилика.
Бисквитот прелиен со темно чоколад , филован со овошно желе со вкус на портокал кое содржи мин.7% овошен сок од портокал се произведува според традиционалниот начин со квалитет кој е резултат на долгогодишното искуство на врвните технолози.

Дополнителни информации

Тежина 125 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ресана Портокал 125гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *