Rexona Powder Dry Деодорант за жени 150мл

99,00 ден

Рексона Dry & Fresh дезедоранс (антиперспирант) за жени за свежо чувство и 48 часовна заштита

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: WPD10020

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rexona Powder Dry Деодорант за жени 150мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *