Rexona Pure Fresh 0% Aluminium salts Деодорант за жени 150мл

99,00 ден

Рексона дезедоранс (антиперспирант) со 0% алуминиумски соли за 48 часовна заштита 150ml

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: WPD10019

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rexona Pure Fresh 0% Aluminium salts Деодорант за жени 150мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *