Ribella Хумус од леблебии 200гр

200 g
102,00 ден

Рибела хумус од леблебии

Има на залиха

Опис

Рибела хумус од леблебии

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ribella Хумус од леблебии 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *