Ribella Хумус од леблебија 80гр

80 g
46 ден

Рибела хумус од леблебија

Нема на залиха

Опис

Рибела хумус од леблебија

Дополнителни информации

Тежина 80 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ribella Хумус од леблебија 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *