Ribella Хумус со семки од тиква 80гр

80 g
46,00 ден

Рибела хумус со семки од тиква

Има на залиха

Опис

Рибела хумус со семки од тиква

Дополнителни информации

Тежина 80 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ribella Хумус со семки од тиква 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *