Ribella Хумус со семки од тиква 200гр

200 g
102 ден

Рибела хумус со семки од тиква

Нема на залиха

Опис

Рибела хумус со семки од тиква

Дополнителни информации

Weight 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ribella Хумус со семки од тиква 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *