Ribella Хумус со шитаке печурки 200гр

200 g
102 ден

Рибела хумус со шитаке печурки

Нема на залиха

Опис

Рибела хумус со шитаке печурки

Дополнителни информации

Weight 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ribella Хумус со шитаке печурки 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *