Рио Кафе Кубанита 200гр

200 g
69,00 ден

Rio Caffe Cubanita Екстра квалитетно бразилско кафе.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA14283

Опис

Одлична мешавина од најквалитетни видови арабика и робуста. Вистинско задоволство за љубителите на кафе со префинет вкус. Ја збогатува палетата на производи на РИО КАФЕ препознатливи по својот врвен квалитет.

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Рио Кафе Кубанита 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *