Рио Кафе Кубанита 500гр

100 g
159,00 ден

Rio Caffe Cubanita Екстра квалитетно бразилско кафе.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA20340

Опис

Одлична мешавина од најквалитетни видови арабика и робуста. Вистинско задоволство за љубителите на кафе со префинет вкус. Ја збогатува палетата на производи на РИО КАФЕ препознатливи по својот врвен квалитет.

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Рио Кафе Кубанита 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *