Riscossa Capelli D’Angelo Фиде бр.83 250гр

250 g
55,00 ден

Рискоса паста тестенини – фиде

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16520

Опис

Рискоса паста тестенини – фиде

Дополнителни информации

Тежина 250 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Riscossa Capelli D’Angelo Фиде бр.83 250гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *