Riscossa Elicoidali Piccoli бр.20 Макарони 500гр

500 g
49,00 ден

Рискоса тестенини

Нема на залиха

Опис

Рискоса тестенини

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.