Riscossa Penne Zitte Rigate бр.27 Макарони 500гр

500 g
49 ден

Рискоса тестенини

Има на залиха

Опис

Рискоса тестенини

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.