Riscossa Spaghetti бр.2 500гр

500 g
49,00 ден

Рискоса паста тестенини – шпагети

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33435

Опис

Рискоса паста тестенини – шпагети

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Riscossa Spaghetti бр.2 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *