Riscossa Spaghetti бр.3 500гр

500 g
48,00 ден

Рискоса паста тестенини – шпагети

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34191

Опис

Рискоса паста тестенини – шпагети

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Riscossa Spaghetti бр.3 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *