Riscossa Spirali бр.50 500гр

453 g
49,00 ден

Рискоса паста тестенини – спирални макарони

Има на залиха

Опис

Рискоса паста тестенини – спирални макарони

Дополнителни информации

Тежина 453 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Riscossa Spirali бр.50 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *