Рижото со пилешко месо 400гр 1 порција

99 ден

Состојки: пилешко месо, ориз, кромид, морков, пиперка, пилешки буљон, магдонос, сончогледово масло, мешан зачин, бибер. Алергени: целер. Трајноста е постигната со пакување во заштитена атмосфера. Храната е подготвена на традиционален начин и без употреба на конзерванси. Се доставува ладно.

Категорија: ,
Шифра: LLG10143

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Рижото со пилешко месо 400гр 1 порција”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *