Rubel Active Fresh Прашок за перење 8кг

8 kg
655,00 ден

Фубел Актив Фреш универзален прашкаст детергент за облека за 80 перења

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35149

Опис

Фубел Актив Фреш универзален прашкаст детергент за облека за 80 перења

Дополнителни информации

Тежина 8000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rubel Active Fresh Прашок за перење 8кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *