Sadia Пилешко бонфиле 1кг (Замрзнато)

1 kg
215,00 ден

Замрзнати пилешки делови од гради (мало филе) во пакување од 1 килограм

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16097

Опис

Потекло: Бразил

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sadia Пилешко бонфиле 1кг (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *