Salvadori Екстра вирџин Маслиново масло 1л

349,00 ден

Olio extra vergine di oliva

Потекло: Италија

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16490

Опис

Olio extra vergine di oliva

Потекло: Италија

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salvadori Екстра вирџин Маслиново масло 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *