Salvadori Маслиново масло 1л

219,00 ден

Salvadori Olio di Sansa di Oliva

Потекло: Италија

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16489

Опис

Salvadori Olio di Sansa di Oliva

Потекло: Италија

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Salvadori Маслиново масло 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *