Само ти Чоколадо со брусница 100гр

100 g
47,00 ден

Звечево Samo ti… млечно чоколадо со брусница

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11596

Опис

Звечево Samo ti… млечно чоколадо со брусница

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Nik НИК СОЛУШН

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Само ти Чоколадо со брусница 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *