Само ти Чоколадо со јагода 100гр

100 g
49,00 ден

Звечево Samo ti… млечно чоколадо со јагода

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11595

Опис

Звечево Samo ti… млечно чоколадо со јагода

Дополнителни информации

Тежина 100 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Само ти Чоколадо со јагода 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *