Шарска плескавица цца. 130-150гр 1 парче

55 ден

Состојки: говедско месо, пилешко месо, пченично брашно, мешани зачини, сол, бибер, млечен кашкавал. Алергени: глутен, траги од целер, млечни продукти.

Категорија: ,
Шифра: LLG10165

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Шарска плескавица цца. 130-150гр 1 парче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *