Schauma Blossom Oil Шампон 400мл

129,00 ден

Шаума шампон со масло од цвет за обнова на влакното

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA34174

Опис

Шаума шампон со масло од цвет за обнова на влакното

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Schauma Blossom Oil Шампон 400мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *