Schauma Keratin Strong Шампон 400мл

129,00 ден

Шаума шампон со кератин

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30151

Опис

Шаума шампон со кератин

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Schauma Keratin Strong Шампон 400мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *