Schauma Nature Moments со дива малина и сончогледово масло 400мл

145,00 ден

Шаума шампон со природни екстракти од дива малина и сончоглед кој делува на заштита на бојата на косата и дава сјај

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA35222

Опис

Шаума шампон со природни екстракти од дива малина и сончоглед кој делува на заштита на бојата на косата и дава сјај

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Schauma Nature Moments со дива малина и сончогледово масло 400мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *