Schauma Nature Moments со мед и индиска смоква 400мл

145,00 ден

Шаума шампон со природни екстракти од мед и индиска смоква (опунција) кој делува на зајакнување и негување на косата

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA35221

Опис

Шаума шампон со природни екстракти од мед и индиска смоква (опунција) кој делува на зајакнување и негување на косата

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

1111111Мрежа доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Schauma Nature Moments со мед и индиска смоква 400мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *