Сека Млечно чоколадо 75гр

75 g
39,00 ден

Звечево Сека млечна чоколада

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11593

Опис

Звечево Сека млечна чоколада

Дополнителни информации

Тежина 75 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сека Млечно чоколадо 75гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *