Сентела Фиде 400гр

400 g
25,00 ден

Sentella фиде паста тестенини.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17151

Опис

Sentella фиде паста тестенини.

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сентела Фиде 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *