Signal Средна четка за заби 1+1 гратис

85 ден

Сигнал две четки за заби со средна тврдина на влакна

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA29915

Опис

Бојата може да се разликува од прикажаната на сликата.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Signal Средна четка за заби 1+1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *