Сика Буковец благ 100гр

100 g
57,00 ден

Производи од одбрани најквалитетни сорти македонска пиперка, според оригинален рецепт, со контролиран стандарден квалитет. Прозиводите се користат како додаток на јадењето за интензивирање на аромата, подобрување на вкусот и изгледот на Вашите јадења.

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA25639

Опис

Производи од одбрани најквалитетни сорти македонска пиперка, според оригинален рецепт, со контролиран стандарден квалитет. Прозиводите се користат како додаток на јадењето за интензивирање на аромата, подобрување на вкусот и изгледот на Вашите јадења.

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сика Буковец благ 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *