Сика Црвен пипер 100гр

100 g
55,00 ден

Сика Слатка мелена црвена пиперка

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA14418

Опис

Сика Слатка мелена црвена пиперка

Дополнителни информации

Тежина 100 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сика Црвен пипер 100гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *