Сика Сушени благи црвени пиперки 50гр

50 g
39,00 ден

Сика Суви благи црвени пиперчиња

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA29716

Опис

Сика Суви благи црвени пиперчиња

Дополнителни информации

Тежина 50 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сика Сушени благи црвени пиперки 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *