Сика Сушени лути чили пиперки 50гр

50 g
39 ден

Сика Суви лути пиперчиња

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ING14488

Опис

Сика Суви лути пиперчиња

Дополнителни информации

Тежина 50 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сика Сушени лути чили пиперки 50гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *