Скараџиски колбас цца. 80-100гр 1 парче

39 ден

Состојки: свинско месо, јунешко месо, пилешко месо, животинска маст, скроб, мешани зачини сол, конзерванси. Алергени: глутен, траги од целер.

Категорија: ,
Шифра: LLG10166

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Скараџиски колбас цца. 80-100гр 1 парче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *