Сковин Жолта ракија 40% 1л

499,00 ден

Сковин Жолта ракија

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA25542

Опис

Карактеристики:
Жолта ракија Претставува производ добиен исклучиво со дестилација на вино. Се одликува со средна јачина и интензивно жолта боја. Питка е и ароматична. Се служи на температура 10-12 °C, како аперитив или дижестив.

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Сковин Жолта ракија 40% 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *