Smirnoff Red вотка 1л

899,00 ден

Смирноф премиум водка

Категорија:
Шифра: ZMA15389

Опис

Тројно дестилирана вотка користејќи традиционален метод за филтрирање со јаглен и десет пати филтрирана.
Најпродаваната вотка во светот.
Исклучително мазна со чисти ноти.
Направете широк спектар на коктели како што се Москво Муле, Космополитан или Bloody Marry.
Тројно дестилирана од различни зрна, филтрирана десет пати низ седум колони на јаглен.
Исклучително чист вкус, мазен дух кој се користи во широк спектар на популарни пијалаци.

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Smirnoff Red вотка 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *