Snickers King Size чоколаден бар 75гр

75 g
39,00 ден

Сникерс чоколадо со полнење од кикиритки.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15656

Опис

Сникерс чоколадо со полнење од кикиритки.

Дополнителни информации

Тежина 75 g
Suppliers za lot expiry

Alma Алма-М

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Snickers King Size чоколаден бар 75гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *