Southern Comfort Виски 1л

1.399 ден

Southern Comfort Viski 1l

Категорија:
Шифра: BBL10171

Опис

Алкохол (alc/vol): 35%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Southern Comfort Виски 1л”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *