Spighe di Campo Шпагети 500гр

500 g
39,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35766

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Spighe di Campo Шпагети 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *