Штарк Какао кексичи 220гр

250 g
50,00 ден

Stark Coko keksici чајно пециво (бисквити) прелиени со чоколадо

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17229

Опис

Stark Coko keksici чајно пециво (бисквити) прелиени со чоколадо

Дополнителни информации

Тежина 250 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штарк Какао кексичи 220гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *