Штарк Наполитанки со какао крем и прелив 180гр

180 g
55,00 ден

Stark наполитанки со како крем и какао прелив

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17177

Опис

Stark наполитанки со како крем и какао прелив

Дополнителни информации

Тежина 180 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Штарк Наполитанки со какао крем и прелив 180гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *